Hakkımızda

1989 yılında Yeşilağaç Hidrolik olarak kurulan, daha sonra yoluna Dünya Hidrolik olarak devam eden firmamız, ”Müşteri Memnuniyeti” ve ”Kaliteli Ürün-Kaliteli Hizmet” anlayışı ile hareket ederek, mühendislik hizmetleri, proje ve sistem tasarımı, ürün satışı ve satış sonrası hizmetleri ile sektördeki faaliyetlerini artan bir ivme ile sürdürmektedir.
Müşteri taleplerine en kısa sürede,en uygun ürün ile cevap veren Dünya Hidrolik, yaptığı müşteri ziyaretleri ile Türk Sanayisinin hizmetine sunduğu ürünlerin performansını değerlendirip,gelen talepler doğrultusunda teknolojik yenilikler sunmaktadır.
Kadrosunu güçlendirip, temsilciliğini yaptığı firmalara yenilerini ekleyen firmamız, sektörün beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilme adına,kurumsallaşma doğrultusunda önemli adımlar atmış ve zaman içerisinde sektörün lider firmalarından biri olmuştur.
Hidrolik-Pnömatik sektöründe dünya lideri markaların geniş ürün yelpazesiye hizmet veren Dünya Hidrolik, müşteri talep ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılama ve teknik servis hizmetleriyle tercih edilmede ayrıcalıklı bir konuma gelmiştir.
Bu koordinasyon; müşteri taleplerine ve şikayetlerine yönelik düzeltici ve önleyici tedbirlerin alınması,dünyada ön plana çıkan yeni ve farklı ürünlerin firma bünyesine katılması, müşteri talep ve ihtiyaçlarına en uygun projenin hazırlanması gibi bir çok fayda sağlamaktadır.
Kuruluşundan itibaren faaliyet alanları dahilinde, birçok kamu kurumu ve sanayi kuruluşunda komple anahtar teslim hizmetler sunan Dünya Hidrolik, EN ISO 901:2008 KALİTE BELGESİ’ne sahiptir.